Holčička s matkou
Zdroj: Profimedia
Nic netušila

Dívka mamince na školním výletě koupila velmi neslušný dárek! Netušila, co to opravdu je

Dívka (9) jela se školou na výlet do Paříže, kde se matce rozhodla koupit dárek. Netušila, jak neslušnou věc ve skutečnosti koupila.

Pamatujete si ještě na ty doby, kdy jste jezdili na školní výlety a dostávali od rodičů kapesné, abyste si mohli něco koupit nebo dovézt domu nějaký dárek? To pak bylo radosti, když jste domů přivezli upomínkové cetky na památku. Ještě teď doma možná nějaké máte.

Jedna dívka z Velké Británie jela na výlet do Paříže a rozhodla se matce koupit dárek. Vybrala si svíčku, která vypadala jako Eiffelova věž. Svíčka to ale vážně nebyla!

Dívka nevědomky matce koupila okrasný penis ve tvaru Eiffelovy věže. Když jej hrdě předala své matce, rodiče netušili, co dělat. Matka pak své dilema sdílela na sociální síti. "Pomozte mi! Moje (milá dcera) mi koupila penisovou svíčku! Myslela si, že jde o nevinnou Eiffelovu věž. Měla bych jí vyhodit?"

Ostatní rodiče se tomu smáli a říkali, že by dceři neměla kazit radost a vysvětlovat jí, co to skutečně je. Jeden z uživatelů napsal: "Ach, jo je tak legrační a sladké. Neztrapňujte ji. Osvětlete jí to, až bude starší." někteří ale o nevinnosti dívky pochybovali. Někdo dokonce napsal: "Jste si jistá, že si myslí, že je to jen nevinná svíčka Eiffelovky?"

Vtipné fotky, které zakázal Facebook! Přirození na nich ale opravdu není!

Autor: mk

Diskuze