Smutná dívka
Zdroj: Thinkstockphotos
Škoda mladého života

Dívka dostala ve škole menstruaci. Kvůli drsným slovům učitelky spáchala sebevraždu!

Dívka dostala měsíčky přímo ve škole během vyučování. Po učitelka zjistila, že zašpinila židli od krve, dostala žačka od ní co proto... Slova učitelky ji zasáhla tolik, že si vzala život!

Ženské intimní strasti jsou tématem, které je stále zvláště v některých společnostech dost ožehavé. Zvláště teenageři se ostýchají o intimnostech mluvit narovinu před ostatními, a tak to, co okusila dívka z Indie, muselo být pro její takřka dětskou duši opravdu těžké...

Dívka dostala mesntruaci o hodině ve škole. pravděpodobně to nečekala, a tak si ušpinila nejen školní uniformu, ale i židli. Toho si všimla učitelka a před celou třídou za to dívce pořádně vynadala. Dívka se slovy učitelky cítila natolik zostuzena a dotčena, že se rozhodla ukončit svůj život v blízkosti svého domova, skokem ze sousedovy terasy. Několikametrový pád nepřežila.

Před smrtí stihla dívka podle deníku Mirror na sociální síť napsat vzkaz k tomu, co se stalo: „Nevím, co říct. V životě jsem neslyšela, že by si na mě někdo stěžoval. Tak proč to udělala učitelka tímhle způsobem?“ Otázka ale byla nejspíš řečnická a dívka už v ten moment pomýšlela na sebevraždu. Neunesla pocit, který na ni učitelka svým nepochopitelným chováním přenesla. Případ se stále vyšetřuje.

Pět šokujících pravd o menstruaci! Bojíte se, že vykrvácíte?
Trápí vás nepravidelná menstruace?

Autor: bin

Diskuze