Sophie Milner - 1
Zdroj: Twitter
Muž snů

Dívka dostala od kluka na prvním rande dokonalou otázku. Všichni jí radí, aby si ho vzala!

Sophie vyrazila na první rande. I když mohla mít všelijaká očekávání, rozhodně netušila, na co se jí mladík zeptá. První rande se ppro ni stalo trefou do černého!

Sophie Milner je oblíbená blogerka žijící v Londýně. Jednou si v hlavní metropoli Anglie vyrazila na rande. Nečekala ale, co se během toho přihodí. Nejdříve to chce ale vysvětlit, co je to reality show Love Island (Ostrov lásky). Ta totiž momentálně ve Velké Británii hodně frčí. Dvanáct nezadaných soutěžících odjelo na tropický ostrov, kde jsou pod dohledem televizních kamer.

Logicky je proto tahle show doménou spíše žen, které jí hltají jako utržené ze řetězu. Když tedy byla Sophie na rande, rozhodně nečekala, že přijde tohle. Muž se jí totiž zeptal, jestli nepůjdou někam jinam, do nějaké kavárny, kde je televize a jestli by se s ním nepodívala na nový díl zmiňované reality show. Sophie byla v šoku! Její milovaná reality show, na které je závislá, se líbí jejímu potenciálnímu klukovi!

Se svým nadšením se pochlubila na twitteru s vtipem, že už teď cítí, jak je z toho těhotná a ohlas byl opravdu nevídaný! „Přiveď ho k nám, můžeme se dívat všichni spolu,“ napsala k příspěvku Sophiina matka. Ostatní ženy jí vesměs psaly jen jedno - to je on! Vezmi si ho! Muž, co se dobrovolně dívá na tento televizní formát, je pro mnoho romanticky zaležených žen a dívek jako sen. A tak chlapec zabodoval více, než si asi dokáže sám představit.
 

Autor: bin

Diskuze