Isabelle Weall - 1
Zdroj: Instagram
Jak to dokáže?

VIDEO: Youtuberka nemá ruce ani nohy! S make-upem umí hotové divy

Isabelle Weall nevyniká pouze tím, že od narození postrádá ruce a nohy, ale i přes její invaliditu má na Instagramu téměř 400.000 sledujících. Tato dívka dokáže udělat krásný a bezchybný make up i bez rukou.

9 fotek
Isabellin profil na Instagramu patří mezi nejsledovanější profily vůbec. Jako každá jiná mladá dívka se věnuje kosmetice. Jak je možné, že se ale dokáže nalíčit lépe, než kdejaká dívka s rukama a nohama? Tuto otázku si kladou všichni její sledující. 

Isabelle skvěle ovládá denní i večerní líčení. Zveřejňuje tutoriály i fotky po nalíčení. Na každé fotce je plná pozitivní energie a proto ji lidé přímo milují. Jestli si tento koníček make-up artistky zamilovala kvůli tomu, aby na svůj životní handicap tolik nemyslela, nikdo neví, avšak ve svém oboru je přímo excelentní. 

Jedno je jisté, dokázala si své fanoušky získat především pro svůj talent. Její sledující nedočkavě čekají na další příspěvek, který Isabelle zveřejní na své sociální síti. Nejspíš se do oboru kosmetiky zamilovala natolik, že už jí nezbývá žádný prostor na slzy a pláč. Od tak pozitivního člověka by se mohl učit každý člověk, který má zdravé tělo, protože Isabelle má především zdravou mysl. 

Autor: ad

Diskuze