Lauren - 1
Zdroj: Twitter
Dealerka paží

Dívka bez jedné ruky okouzlila všechny na seznamce! Kvůli jedné věci s ní chce na rande každý

Po drsné životní události se většina lidí zabývá svým smutkem a lekcí, kterou jim život nachystal. A proč ne? Život je někdy opravdu krutý, a tak lidé mají právo cítit se hrozně. Nicméně v určitém okamžiku je nejlepší se přes všechny zlé věci přenést a vytěžit z toho maximum.

4 fotky
Jednadvacetiletá Lauren přišla o jednu ruku, když měla hroznou nehodu na skútru. „Při nehodě jsem odletěla a udeřila jsem se o dopravní značku, která mi rozřízla ruku. Po celou dobu jsem zůstala při vědomí,“ vzpomíná na otřesný zážitek Lauren.

Lidé si z ní později začali dělat srandu, z čehož byla hodně smutná. Ale když se přes to přenesla a začala si ze sebe dělat srandu sama, zjistila, že se cítí mnohem lépe. Na sociálních sítích sdílí vtipné fotografie s popisky, kde si dělá srandu z toho, že nemá ruku. A to samé vyzkoušela i na seznamovací aplikaci Tinder.

Na Tinderu si dala jako zaměstnání: dealer paží. Poté popsala své vlastnosti takto: obličej 10/10, tělo 9/10, osobnost 20/10, paže 1/2. Tímto popiskem si získala sympatie po celém světě. Lidé jí píší, že je opravdu vtipná a že by se s ní chtěli seznámit. Tak snad se pro ni najde i nějaký stejně tak správný člověk, jako je ona sama... Hodně štěstí, Lauren!

Autor: niž

Diskuze