Sarah a David - 1
Zdroj: Channel 5
Věk je jenom číslo?

Dívka (28) si vzala bývalého manžela (69) své matky. Na svatbu nikdo nepřišel!

Sarah a David se do sebe i přes ohromný věkový rozdíl zamilovali. Ač se svatbou nikdo nesouhlasil, dnes slaví desetileté výročí a svatební slib si plánují brzy zopakovat.

Britská televizní stanice Channel 5 vysílá pravidelně pořad s názvem Age Gap Love (Láska s věkovou propastí). Jeden z dílů ale vyvolal mimořádný poprask. V něm figurovala Sarah a David. Ti se poznali, když dívce bylo 14 let a David se oženil s její matkou. Mezitím se začal sbližovat se Sarah a stali se z nich skvělí přátelé.

Když se po čtyřech letech David s matkou Sarah rozvedl, dali se ti dva dohromady a zanedlouho došlo i na zásnuby. Sarah bylo 18, a tak jim nic nebránilo se vzít. Akorát se svatbou široko daleko nikdo z rodiny ani přátel nesouhlasil, a tak na ni nikdo nedorazil. Sarah vedl k oltáři jejich pes!

Od té doby uteklo deset let a situace se za tu dobu konečně uklidnila. Právě proto se Sarah s Davidem rozhodli znovu zpečetit svoji lásku a konečně mít na nové veselce i nějaké své milované. „Máme už o dost více přátel a příbuzných, kteří nás podporují, tak můžeme mít další symbolickou svatbu,“ potvrdil David jejich společné plány. O miminku ale nepadlo ani slovo... Pokud chtějí založit rodinu, měli by si nejspíš pospíšit. Přece jen ač se David přiznal, že duchem je mladý, biologický věk mluví proti němu.

Autor: bin

Diskuze