Jasmine Smith
Zdroj: facebook
Z toho mrazí

Dívka (25) v životě zažívala velké stresy: Na jejím těle to zanechalo drastické následky!

Majitelka kavárny Jasmin Smith (25) se náhle ocitla v nemocnici, protože už dál nezvládala dlouhotrvající stresové období, které se podepsalo na jejím zdraví.

Nedávno na svém Instagramu sdílela fotografii, na níž má ošklivé jizvy po operaci cyst, a rozhodla se o svůj příběh podělit s ostatními, aby je varovala. Cysty se u ní začaly projevovat už v době, kdy jí bylo 16 let. "První příznaky, které se u mne objevily, byly křeče a bolesti během menstruačního cyklu. Lékaři mi proto dali tabletky pro zastavení ovulace, ovšem nezabralo to," cituje ženu portál Daily Mail. Kvůli lékům navíc začala trpět častými depresemi.

Následujících 5 let měla pocit, že je vše v pořádku a cítila se dobře. V říjnu 2017 ovšem začala pociťovat obrovksou bolest. "Měla jsem silné křeče, nebyla jsem schopná nic dělat," vzpomíná. Brzy se zjistilo, že má 5 cyst plných krve. Lékař ji nejdříve poslal domů. Do příští návštěvy se jí cysta zvětšila na neuvěřitelných 8 centimetrů a Jasmine musela neodkladně na operaci.

V dubnu 2018 přišly silné křeče znovu. "Opět jsem šla na pohotovost a následně na operaci, kde mi odstranili dvě cysty." Ani tentokrát nebyl konec. za pár týdnů se celá situace opakovala znovu. Jasmien začala mít i psychické problémy. Měla deprese a nebyla už ani schopná se postarat o svou kavárnu. Uvědomila si, že celý proces s cystami začal po náročném období, kdy neustále pracovala pod stresem.

Sdílením svého příběhu na Instagram nechtěla jen poukázat na to, že by se lidé měli šetřit, ale také tím chtěla říct, že i když život mnoha lidí na sociální síti vypadá záviděníhodně, skutečnost může být úplně jiná. "Na Instagram nevidíme pravý život lidí, pouze ty nejlepší momenty, úspěchy či sexy těla," napsala.

Autor: mk

Diskuze