Taiyah Peebles - 1
Zdroj: facebook.com
Zbytečná smrt

Dívka ( †16) se opila s přáteli a jela domů vlakem. Poslední telefonát kamarádce nahání hrůzu!

Taiyah Peebles strávila fajn večer s kamarády, během kterého se opila do němoty. Pak se s ostatními rozhodla jet domů vlakem. Tam už ale nikdy nedorazí...

5 fotek
Dívka z anglického města Whitstable šla jeden večer s přáteli. Bavila se, pila alkohol a později už bylo vidět, že to s ním celkem dost přehnala. Když se pak všichni vraceli vlakem domů, šla do přední části vlaku na záchod. „Ze záchodu vyšla po kolenou a bylo slyšet, že tam plakala,“ řekl pro britský Mirror jeden z cestujících.

Ten jí také pomohl vystoupit z vlaku, kde ji posadil na zastávku. její kamarádi vystoupili jinými dveřmi a dívku nemohli najít. Pak si její kamarádka Gemella Giles poslechla hlasovou zprávu, kterou od Taiyah dostala kolem jedenácté hodiny večer. Tam slyšela zoufalé výkřiky: „Nevím, kde jsem!“ opakovala do telefonu opilá dívka.

Dívčino tělo pak bylo nalezeno mezi kolejemi asi třicet metrů od nástupiště nádraží, kde vystoupila. Její rameno se dotýkalo kolejnice, která byla pod elektrickým proudem. Dá se tak předpokládat, že dívku usmrtilo právě oněch 750 voltů.
 

Autor: bin

Diskuze