Dívku shodili z mostu
Zdroj: YouTube.com
Strašné

Dívka (16) se bála skočit z mostu. Kamarádka do ní strčila! DRSNÉ VIDEO

Jordan Holgerson (16) se v úterý s přáteli vypravila na most přes řeku Lewis v americkém městě Vancouver. Netušila však, jaký hrůzný zážitek ji čeká!

Pro mladičkou Jordan byla cesta na most jedním z nejhorších zážitků v životě. S přáteli měla v plánu skákat do vody, ale když už stála na okraji, rozmyslela si to, protože ji opustila odvaha.

Jenomže co se nestalo, jedna z kamarádek jí dala prudkou ránu do zad a školačka letěla vzduchem. Nepříjemně nedopadla přímo na břicho. Kvůli zraněním skončila v nemocnici.

Jordan si při pádu z téměř z 20metrové výšky zlomila pět žeber. Ta jí propíchli plíce. Naštěstí se ji podařilo vytáhnout z vody dříve, než bylo pozdě a převezli ji do nemocnice. Jordan později řekla, že se její přítelkyně za svůj čin omluvila, ale ona se na ni stále zlobí. "Mohlo se to skončit mnohem horší," řekla pro KATU. Není jasné, zda bude Vinnycká bude čelit obvinění.

"Moje dcera má před sebou dlouhou cestu k zotavení. Myslím, že by si měla vstoupit do svědomí a uvědomit si, co udělala špatné. Není to v pořádku. Mohla mou dceru zabít," myslí si matka o dívce, která Jordan strčila.

Autor: mk

Diskuze