Delroy Forrester - 1
Zdroj: facebook
Odporný čin

Dívenka (†11) se vrátila ze školy domů: Netušila, jaké peklo ji čeká! Zabil ji vlastní strýc

12. 2. 2018

Když se jedenáctiletá dívka vracela ze školy domů, ani náhodou si nepomyslela, že to bude její poslední den v životě. Strýc ji bezdůvodně zabil. Ani záchranka už nepomohla. Co se stalo?

4 fotky
V Anglii v městečku Wolverhampton se minulý týden stala tragická událost! Delroy Forrester (51) tam zabil svou neteř Jasmine Forrester (†11). Zasadil jí několik smrtelných ran nožem. Je to hrozná tragédie pro celou rodinu.

Jednoho dne odpoledne, když se Jasmine vrátila ze školy, netušila, že je to její poslední dne v životě. Strýc ji ubodal. Dokonce jí zasadil i několik ran nožem do hlavy. Na poslední chvíli se ji snažila ještě zachránit její babička, která okamžitě zavolala záchranku. Ovšem už marně! Záchranka ji ještě stihla převézt do nemocnice. Tam však dívka bohužel zemřela.

Forrester byl už delší dobu nezaměstnaný a patrně na tom nebyl dobře, co se psychické stránky týče. Ani to ale přeci není důvod k tak ohavnému činu! Nyní čeká ve vazbě na soud, který ho čeká v nejbližších dnech. Nejen celá rodina, ale také celá Anglie, je z tohoto šíleného činu v šoku. Každý doufá, že si ve vězení pobude pořádně dlouho.

Autor: mk

Diskuze