Kerry Saucedo - 1
Zdroj: facebook.com
Slzička ukápla

Díky testům DNA našla po 34 letech svého otce. Netušila, jak jejich setkání skončí!

Kerry Saucedo (34) nikdy nepoznala svého otce. Když se ale po letech zadařilo, přišlo velmi nečekané rozuzlení.

Kerry z Kallifornie vyrůstala celý život sama se svou matkou. Ta před lety otěhotněla po jedné noci s neznámým mužem. Neznala ani jeho jméno a když zjistila, že je těhotná, byl už pryč. A tak Kerry vychovávala sama.

„Vyrůstala jsem bez otce, což na mě mělo velký vliv. Vždy jsem se ho snažila najít, ale před pár lety byly možnosti ještě dost omezené. Znala jsem jen jeho prostřední jméno,“ prozradila Kerry deníku Inside Edition. Až v dospělosti si nakonec nechala udělat testy DNA, díky kterým našla příbuzné svého otce. TI ji předali kontakt na něj a když mu zavolala, otec byl v šoku.

Muž se začal Kerry omlouvat, že tu pro ní celé roky nebyl, Jak by také mohl, nevěděl o ní. Netrvalo proto dlouho a dvojice se setkala. Kerry zjistila, že má sourozence, protože krátce po románku s její matkou se otec oženil a založil rodinu. Po společné domluvě si otec Kerry adoptoval a tím získala jeho příjmení. Navíc jí nabídl, aby se přestěhovala i se svými dětmi za ním. Takový happy end si sama nepředstavovala ani ve snu.

Autor: bin

Diskuze