Holčička napsala básničku - 3
Zdroj: imgur.com
Chudák strejda...

DĚTSKÁ UPŘÍMNOST NEZNÁ MEZE: Dívenka zničila strýčka brutální básničkou! Co mu v ní vzkázala?

O tom, že jsou děti mnohdy až příliš upřímná stvoření, se už přesvědčilo hodně z nás. Ale někdy to může být pro někoho až příliš.

Někdy je to možná úmyslné, ale u dětí člověk nikdy neví, na čem je. Dost upřímný vzkaz dostal strýček jedné malé holčičky, která mu zřejmě (ale nelze to říct jistě) ve sladké nevědomosti napsala básničku - i když její obsah byl jaksi "brutální". Čím jednoho z členů rodiny naprosto šokovala?

"Mám malou neteř a občas si navzájem poštou posíláme vtipné dopisy. Jenže ten její nejnovější mě zkrátka docela zasáhl na citlivém místě," svěřil se muž pro DailyMirror. Holčička totiž poslala básničku, ve které mluví o strýčkově plešatosti. Dokonce ke vzkazu připsala i melodii a přidala kresbu strýčka s nápisem "plešoun".

A tak místo radosti z literárních schopností své neteře, muž zaplakal nad zrcadlem kvůli svojí plešatosti, na kterou dívenka tak nemístně upozornila. Chvíli muži trvalo, než se z toho vzpamatoval, ale nakonec se nad celou věcí zasmál. I když zřejmě doufá, že už radši žádnou básničku nikdy nedostane. Těžko říct, jaký šok by ho čekal příště.

Autor: lor

Diskuze