Macaulay Culkin - 1
Zdroj: Profimedia
Z trosky ke krasavci

FOTO: Kevin ze Sám doma šel konečně do sebe! Přestal s drogami a je úplně k nepoznání

Kdo by neznal Kevina! Nejznámější a nejúspěšnější dětský herec Macaulay Culkin veleúspěšného snímku Sám doma prošel velkou proměnou. Období, kdy měl propadlé tváře, byl vyzáblý a nereagoval na lidi kolem sebe, je snad konečně zažehnáno...

7 fotek
Macaulay Culkin brzy oslaví své 37. narozeniny a zažil toho více než průměrný smrtelník. Začal hrát ve filmech jako osmiletý a nedlouho na to dostal hlavní roli ztřeštěného Kevina, kterého si doslova přes noc zamiloval celý svět. Snímek měl obrovský úspěch a dostalo se mu ještě dvou pokračování. Není divu, že takhle brzká sláva mladému člověku dost zamotala hlavu.

Život dětské filmové hvězdy málokdo unese a herec nebyl výjimkou. Potýkal se se závislostí na drogách a na lécích. Brzy se tento likvidační životní styl projevil na jeho vzhledu, až se blízcí a fanoušci báli o jeho život. V mladém vyhubléhém muži s propadlými tvářemi popelavé barvy by málokdo hledal toho roztomilého a veselého klučíka, tak se herec raději držel v ústraní.

Jaké však bylo překvapení, když byl nedávno spatřen, jak si na benzince v Los Angeles kupoval tři balíčky cigaret. Vypadal zdravě a byl plný sil. Vrátila se mu jiskra do oka a zdá se, že démoni, kteří ho léta ničili, jsou poraženi. Možná i za změnou stojí jeho nová láska, modelka Brenda Song (29), se kterou se právě chystal na společnou večeři. Potkali se na natáčení filmu Changeland, což je hercův první film po desti letech. A jak herec vypadá nyní, můžete vidět v galerii.
 

Autor: ham

Diskuze