George, Charlotte, Kate, William
Zdroj: Profimedia
Je to dobře?

Potomci Williama a Kate mají smůlu: Mají zakázané hračky, které jiné děti běžně mají

Děti vévody a vévodkyně z Cambridge to nemají vůbec jednoduché. George i Charlotte mají zákaz hrát si s hračkami, s nimiž si v dnešní době hrají skoro všechny děti.

12 fotek
Princátko George (4) a princeznička Charlotte (2) mají trochu jiný život, než ostatní "normální" děti. Přeci jen v jejich žilách koluje modrá krev a navíc jsou pořád pod drobnohledem médií. K tomu musí také projít královskou výchovou.

Rodiče princ William a jeho choť Kate sice neustále hlásají, že si přejí, aby dětství a dospívání George a Charlotte bylo co "nejnormálnější", ale je jasné, že to je celkem nemožné.

Teď se dokonce ukázalo, že si ani nemohou hrát s "hračkami", které v dnešní době mnoho dětí v jejich věku používá. Mají zákaz hrát si s chytrým telefonem, Ipadem a dalšími elektronickými vychytávkami. Není to ale spíše dobře? Na takové "hračky" ještě mají dost času.

"To jsou věci, co se považují za hračky pro maminku a tatínka, nikoliv pro děti. Jako dva lidé, kteří sami vyrostli bez těchto technologických věciček, věří William i Kate v tradiční hračky, venkovní hry a aktivní podporu představivosti," odcitoval zdroj z blízkosti královské rodiny britský deník The Sun.

Autor: mk

Diskuze