Dara Rolins
Zdroj: Profimedia
Vyhrocená situace

DETAILY KONCE Dary a Rytmuse: Kdo se s kým rozešel? Zpěvačka popsala peklo, které se doma dělo!

V březnu známý hudební pár oznámil rozchod. Od té doby vyplouvají na povrch pikantnosti, které možná neměly spatřit světlo světla. Jenže emoce jsou kolikrát silnější, a tak zpěvačka zase zavzpomínala na bolestivé období. Kdo, s kým, a proč?

8 fotek
Dara Rolins a rapper Rytmus tvořili zdánlivě nerozlučný pár, který se skvěle doplňoval. Ač si mnozí mysleli, že do sebe zapadají stejně dokonale jako jednotlivé části obrázku z puzzlí, bohužel realita tak růžová nebyla. A to už pěkně dlouhou dobu.

Nefungující vztah Daru pořádně zužoval a způsoboval jí trápení, které ani jeden z nich nebyl odhodlaný nějak razantně řešit. Nakonec to ale byla ona, kdo se rozhodl, že tímto způsobem už nadále žít nemohou. Proč se tak nakonec rozhodla? „Asi proto, že jsme v tempu běželi každý sám. A když jdete moc vedle sebe, taky to není dobré. Potkávat se jen večer doma, míjet se… K rozchodu jsem se odhodlávala dlouho. Pocity jsme měli určitě obdobné, cítili jsme to oba, ale iniciativa říct finální ne, přišla z mojí strany..., přiznala Dara v deníku MF Dnes.

Na rozdíl od mnohých si tak nakonec byla schopna přiznat, že nechce žít do konce života v úzkosti a s pocitem nefungujícího partnerského vztahu jenom proto, že už jí není zrovna dvacet. „Kdyby mi bylo sedmdesát, tak si řeknu – jasně, co řešíš. Ale teď je na mě ještě brzy. Uvidíme, co se mnou bude,“ dodala zpěvačka, která i přes všechny starosti neztrácí na svém pověstném optimismu.

 

Autor: bin

Diskuze