Milan Peroutka
Zdroj: TV Nova
Schíza

DETAILNÍ FOTO: Milan Peroutka ukázal, jak vypadala jeho dokonalá proměna zblízka! Neuvěřitelné...

Show Tvoje tvář má známý hlas se nezadržitelně blíží do finále. Jedno místo v něm obsadil i Milan Peroutka (27), kterému pomohlo právě vítězství v semifinálovém díle, ve kterém ztvárnil duet úplně sám a rozplakal diváky. Jak tato úžasná proměna vypadala zblízka?

6 fotek
Nedělní semifinále show Tvoje tvář má známý hlas bylo jedno velké překvapení. Stalo se něco, co se ještě nikdy dosud nestalo. Milan Peroutka (27) ztvárnil duet úplně sám a rozplakal diváky!

Zazpíval píseň Time To Say Goodbye od Andrea Bocelliho a Sarah Brightman. Z jedné půlky těla byl tudíž nastrojen i nalíčen jako Andrea, z té druhé jako Sarah. Diváci na jeho fenomenální výkon zírali s otevřenou pusou a Janek Ledecký se regulérně rozplakal.

A jak vypadala tato fantastická proměna zblízka? To nyní ukázal fanouškům Milan Peroutka na sociální síti, když zveřejnil snímek z šatny. „Schíza. Děkuju ruletě za možnost zkusit si takové číslo a vám za vaše krásné komentáře! A příště už definitivně time to say goodbye,“ napsal si k fotografii na Instagramu Milan.

Právě toto vítězství Milanovi zajistilo postup do finále, které uvidíte již příští neděli od 20.20 na Nově. Kromě Milana do finále postoupili také Markéta Konvičková, Tatiana Vilhelmová a Martha Issová.

Na celé nedělní vystoupení se podívejte zde. Televize Nova vyslyšela prosby diváků a fanoušků a připravuje hned dva koncerty fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas. Diváci si naživo vychutnají úžasné proměny svých oblíbených hvězd a jejich skvělé výkony napříč všemi třemi řadami pořadu. Koncerty proběhnou v sobotu 10. června 2017 od 14:00 a od 18:30 v pražské O2 areně. Více informací na nova.cz.

Autor: niž

Diskuze