Jakub Štáfek - 1
Zdroj: TV Nova
Tak dlouho měl sádru

DĚSNĚ SE VZTEKAL! Jakub Štáfek skončil o berlích. Teď vysvětlil, jak si nohu zlomil

Se zlomenou nohou a kulhajícího o berlích, přesně tak v těchto dnech vídáte Jakuba Štáfka (26) alias Matěje Jordána v seriálu Ulice. A ne, tohle ve scénáři nebylo! Za tohle může Matějova horká hlava.

10 fotek
"Ze vzteku jsem nakopnul žebřiny a zlomil jsem si nártní kost,” vysvětlil nutnost berlí Štáfek. To musel být ale pořádný důvod ke vzteku. “No, to bych radši nerozmazával,” smál se, ale obrnil se mlčením.

Nohu si Štáfek zlomil ráno před natáčením prázdninového dílu. “To jsem ale ještě netušil, že je zlomená, až potom jsem jel k doktoru. Chtěl mi dát sádru, ale ukecal jsem ho, protože další dny jsem zase točil. Slíbil jsem mu, že budu opatrný, ale druhý den jsem tam byl znovu, protože jsem si vyvrtnul kotník na druhé noze,” vylíčil mladý herec. Je to prostě šikula!

Ač bez sádry, na nohu se postavit nemohl. Berle zahodil až po pár týdnech, a tak mu teď ještě nějakou dobu budou v seriálu velkou oporou. Jak si s berlemi on i režiséři poradili, sledujte v nových dílech seriálu Ulice každý všedí den v 18:25.

 

 

Autor: der

Diskuze