Střelba v Las Vegas - 5
Zdroj: Profimedia
Takové štěstí!

Útok v Las Vegas: Ženu zachránila před smrtí jediná věc, kterou u sebe nosíme všichni! FOTO

Žena, která se stala svědkem útoku v Las Vegas, si přivolala taxi, aby se dostala pryč. Taxikář však stihl pořídit fotografii, na které je hrdina, jenž ženě zachránil život. Kulka ji minula jen náhodou!

Taxikář odvážel neznámou ženu z koncertu, na kterém se odehrál děsivý masakr. Útočník Stephen Paddock (64) zde postřílel 58 lidí a stovky dalších zranil. Nikdo si nepřál v tu chvíli nic jiného, než se dostat z místa děsivého útoku živ a zdráv. Mladá žena může mluvit o převelikém štěstí. Život jí zachránil mobilní telefon! Není však známo, kde měla žena telefon ukrytý nebo kde přesně při koncertu stála. Jediné, co taxikáři ukázala, byl zdevastovaný telefon, ze kterého bylo patrné, že se od něj kulka odrazila! Fotku roztříštěného iPhonu pořídil taxikář během odvozu ženy, která si nepřála být jmenována.

„Hrdinou“, který ženu zachránil, je růžový iPhone 7 Plus v ochranném krytu. Spodní část je zcela roztříštěna. Z těla telefonu trčely kusy krycího kovu, které byly pokroucené. Samotný kryt je popraskaný, takže z fotografie nelze s přesností určit, z jakého materiálu je vyrobený. Může to znít neuvěřitelně, ale případů, kdy mobil zachránil něčí život díky odrazu kulky, je hned několik. Například loňský rok v Afghánistánu zachránila majiteli život Nokia 108, který nepatří sice k „chytrým telefonům“, ale v této těžké zkoušce obstála na výbornou! Kulka byla zaseknutá skrz displej. V roce 2015 byl pro změnu hrdinou iPhone 5c ve Velké Británii při přestřelce s gangem.

Autor: veh

Diskuze