Morgan Morris - 1
Zdroj: Twitter
Tak to se moc nepovedlo

Neudržíte smích: Objednala si krásnou plesovou róbu přes internet! Realita byla trochu jiná

Už jste si někdy objednali oblečení na internetu a doma se zděšením zjistili, že ve skutečnosti vypadá naprosto jinak? To je i případ této dívky, která se nebála koupit šaty na internetu, jenže pak ji čekala studená sprcha.

3 fotky
Nakupování věcí přes internet je velkým trendem. Nejenom, že ho můžete provozovat z pohodlí domova, ale také vám ušetří spoustu drahocenného času. Vždyť co může být lehčího, než přijít domů z práce a mít už postavený nákup u dveří. Je ale rozdíl v tom, co si objednáváte. Nakupování rohlíků přes internet má totiž dost daleko od pořizování šatů na maturitní ples.

Bohužel si tuto jednoduchou cestu stále volí řada mladých dívek. Myslí si, že na internetu seženou nádherné róby za výhodnou cenu. Pak doma s děšením zjišťují, že se doručené šaty dost liší od těch na internetu. Bývají z nekvalitních materiálů, špatně ušité a celkově vůbec nesedí. To není samozřejmě pravidlem, ale stává se to poměrně často.

Své o tom ví i Morgan Morris, která si objednala krásnou bílou róbu. Výsledek byl trošku jiný, než očekávala. Vršek šatů byl zcela průhledný a celkově se jednalo spíš o kostým na karneval. No, podívejte se do galerie!

Autor: Beat

Diskuze