Žena uklouzla a spadla pod auto
Zdroj: YouTube.com
Z toho mrazí

DĚSIVÉ ZÁBĚRY: Žena běžela na vysokých podpatcích přes silnici: Spadla přímo pod auto!

2. 7. 2018

V mexickém městě Nogales se stala nehoda, kde se mladá žena srazila s autem. Při pohledu na video, na němž je žena zachycena, jak běží přes tříproudou silnici s mobilem v ruce, a v tom nejhorším možném okamžiku ztrácí stabilitu na vysokých podpatcích, jde mráz po zádech. Skončila pod koly auta.

 Srážky aut s chodci mají jen málokdy šťastné konce. Dvaadvacetiletá Minerva však měla neuvěčitelné štěstí. Bezpečnostní kamera zachytila, jak běží na druhou stranu rušné silnice, když se jí na mokré silnici podvrkl podpatek a ona se skácela k zemi rovnou pod kola auta. Auto už nestíhalo zabrzdit.

Řidič byl v šoku a okamžitě začal couvat. Tělo ženy však zůstalo ležet na asfaltu. Brzy se k tělu rozběhli lidé, aby zjistili, zda žije a mohli jí pomoci. Mezitím auto, které do ní vrazilo, začne opět couvat a zadní částí vrazí do další chodkyně, která se jde podívat na místo neštěstí.

Dívka měla obrovské štěstí, protože neutrpěla žádné vážné zranění. jediné, s čím vyvázla, je zlomenina nohy, ruky a pár odřenin. Podle lékařů je její stav stabilizovaný. Mohlo to ale dopadnout daleko hůř.

Autor: mk

Diskuze