Velká tragédie

Děsivé záběry těsně před smrtí: Nevěsta zahynula při cestě na obřad v helikoptéře! VIDEO

Mladá žena z Brazílie Rosemere do Nascimento Silva (†30) si chtěla splnit sen a přiletět na svatební obřad v helikoptéře. Nakonec nedoletěla, zahynula s celou posádkou kilometr a půl od snoubence, který na ni čekal!

Rosemere do Nascimento Silva z brazilského São Paula si měla brát svého snoubence Udirleya Damascena (32) v prosinci roku 2016. A měla jeden sen. Toužila překvapit svého snoubence na svatbě tím, že by na obřad přiletěla v helikoptéře.

Osudný den nasedla spolu se svým bratrem Silvanem Nascimentem da Silvou, pilotem Petersonem Pinheiro a těhotnou dvorní fotografkou Naylou Cristinou Neves, která vše natáčela do poslední sekundy. Video zpočátku zachycuje dobrou náladu v helikoptéře a úsměvy nevěsty. Drží se svým bratrem a užívá si výhled z okýnka. A nic nenasvědčovalo, že se schyluje k obrovské tragédii.

Zachvíli se však podivně začne helikoptéra třást a úsměv střídá zděšení ve tváři. Těžko si představit, co se jim honilo v hlavě. Jisté je, že tušili, že je to moc zlé. Mezitím nic netušící snoubenec očekával svou milou každou chvíli. Bohužel se nedočkal a ani dalších 300 hostů, co bylo pozváno. Pouhých šest vědělo o tomto nápadu nevěsty. Ženich a ostatní byli nehodou zdrceni a zůstali v šoku.

Helikoptéra se zřítila kilometr a půl od místa obřadu v zalesněné oblasti poblíž hlavní silnice. Kdyby se vydali po ní, zabrala by pouhých 15 minut. Osm záchraných jednotek vyjelo na pomoc, čtyřem lidem však už nebylo pomoci. Jen kamera vydržela silný pád. Hrozivé video se tak dostalo po půl roce na veřejnost, do té doby byla nehoda předmětem zkoumání policie a specialistů. Národní asociace pro civilní letectví uvedla, že stroj měl povolení k letu do února roku 2017. Plukovník Lusia Lupoli podle záznamu upozornil na chyby pilota, kterých se dopustil v posledních okamžcích letu.

Autor: ham

Diskuze