Žraloci
Zdroj: YouTube.com
Hloupá chyba

DĚSIVÉ VIDEO: Žena krmila žraloky, když v tom ji jeden stáhl do vody!

12. 7. 2018

Incident, kdy ženu stáhl do vody žralok, byl zaznamenán na video a stal se okamžitě virálním na sociálních sítích.

Zkoumání divočiny je docela dobrý nápad, ale člověk by se měl vyhýbat přílišnému přiblížení se divokým zvířatům. Toto video o dámě, kterou žralok stáhl do vody, když ho krmila, je toho důkazem.

Melissa Brunning, která byla na dovolené v Dugong Bay v Austrálii, byla v šoku, když ji jeden ze žraloků, které krmila, stáhl do vody. Incident byl zaznamenán na video a od té doby se stal virálním na mnoha sociálních sítích.

Ve videoklipu je vidět, jak se u jachty objevili čtyři žraloci a Melissa Brunning se k nim ohýbá dolů, aby je nakrmila. Jeden z nich popadl její prst a zatáhl ji do vody. Naštěstí ji okamžitě chytili lidé, kteří byli přítomni okolo a byla v bezpečí. Pořádně se však vyděsila! Když zjistila, že se video stalo na internetu tak populární, zveřejnila prohlášení o tom, že celý incident rozhodně nebyl útokem žraloků, kteří by jí chtěli ublížit, ale šlo o její hloupou chybu. „Voda je jejich doménou a měli bychom je obdivovat z dálky. Děkuji za všechny zprávy od lidí, kteří se ptají, zda jsem v pořádku. Ano, jsem OK,“ dodala.

Autor: mk

Diskuze