Kamera natočila ducha
Zdroj: YouTube.com
Hrůza hrůzoucí!

DĚSIVÉ VIDEO: Muž zachytil na kameru ducha ve starém vězení! Ze záběrů jde mráz po zádech

Duch lovců natočil mrazivé záběry ve starém vězení. Podle něj je na něm duch vraha, který zde byl uvězněn jako poslední a odsouzen k smrti.

Lovec duchů tvrdí, že natočil mrazivé záběry posledního oběšence z vězení v Cornwallu ve Velké Británii. Tato tajuplná příhoda byla zachycena kamerou Tonyho Fergusona v Bodmin Jail.

Spolu se svou ženou Bevovou se rozhodl se navštívit notoricky známou věznici v Cornwallu, protože je to místo, kde byli uvězněni někteří z nejhorších zločinců v zemi a také popraveni. myslel, si, že by zde mohl objevit něco zajímavého.

Poté, co se manželé ujistili, že jsou jedinými návštěvníky ve slavné cornwallské atrakci, zachytili na své přístroje mnoho nadpřirozených zvuků, ale také elektronické hlasové jevy a na kameru koule létající po místnosti.

Také říkají, že se v prázdné chodbě objevila postava ducha. Tony si myslí, že jde o Williama Hamptona, posledního vězně, který zde byl uvězněn a byl odsouzen k smrti. Než se zjevení objevilo, několikrát prý zavolal jeho jméno.

Autor: mk

Diskuze