Experiment s dětmi
Zdroj: YouTube.com
Kdo by to čekal

DĚSIVÉ VIDEO: Muž si díky jednoduchému triku odváděl z parku děti rovnou do auta! Stačila jediná věta

Učíte své děti, že nikam nemají chodit s cizím člověkem? Myslíte si, že kdyby opravdu nastala ta hrozná situace a někdo by si je chtěl odvést, poslechly by? To testoval jeden mladý muž v parku a reakce dětí byly neuvěřitelné.

Mladý muž se rozhodl pro sociální experiment. Testoval, jak často jsou děti ochotny odejít z parku s cizím člověkem. Vzal si na děti zákeřnou zbraň. Tou nebyl nikdo jiný než mladičký a roztomilý bišonek. K experimentu ještě potřeboval svolení matek, a tak si pro něj šel.

„Ahoj, já jsem Joe, provádím sociální experiment. Kolikrát denně říkáte svým dětem, aby nikam nechodily s cizími lidmi?“ Matky odpověděly, že jim to říkají každý den. „Takže když teď půjdu za vaším dítětem, bude se mnou mluvit a odejde se mnou?“ Matky sebevědomě odpověděly, že se s ním jejich děti bavit nebudou, ale může to zkusit. Přesně to pak udělal. Nekráčel si k jednotlivému dítěti a oslovila ho: „Ahoj, podívej se, jak mám roztomilé štěňátko.“ Nic víc nemusel dělat a děti si okamžitě přestaly všímat okolního světa a soustředily se jen na psa. Po chvilce mazlení se jich Joe zeptal, jestli by nechtěly vidět ostatní štěňátka, že je má schovaná za rohem v autě. Děti se ho bez váhání chytly za ruku a odešly s ním.

V matkách by se v ten moment krve nedořezalo. S hrůzou sledovaly, jak jejich potomci opouštějí park s neznámým mužem. Ratolesti pak přivedl zpět a matky je důrazně poučily. Teď už ale vědí, že i když to říkají dětem každý den, tak stačí malé rozptýlení a všechna slova jsou zbytečná. Podívejte se na extrémně vydařený experiment a ochraňte své děti před tragédií, která by mohla nastat.

 

Autor: Beat

Diskuze