Scott Baldwin
Zdroj: Twitter
To není kočička

DĚSIVÉ VIDEO: Chtěl si jen pohladit lva. Stačila vteřina a tekla krev!

Hráč rugbyového týmu Ospreys Scott Baldwin (29) prožil kuriózní nehodu, při které mu šlo takřka o život...

Baldwin navštívil s celým rugby týmem Ospreys zábavní park ještě před zápasem s Cheetahs. To, co se tu odehrálo, mělo nevyhnutelné následky! Baldwin se kvůli incidentu zápasu ani nezúčastnil. Co se vlastně stalo?

V parku měl tým možnost blízkého kontaktu se lvy. Hráči byli dopředu varováni, aby nestrkali ruce do klece. U Scotta ale podle všeho zvítězila zvědavost a přesto se snažil si lva pohladit. To se mu stalo osudným! Lev se po něm ohnal a kousl ho do ruky! Jeho spoluhráč vše stihl zachytit na kameru. Tým společně s trenérem byl v šoku z risku mladého hráče. "Nastal tady incident se lvem, ale ke vší smůle to nic s agresivitou lva nemělo nic společného," hájil trenér nebohého lva. "Nemůžeš ho hladit po hlavě, jako by to bylo kotě," nechápavě kroutil hlavou na tiskové konferenci.

Scott si uvědomil vážnost svého zranění a také to, že díky své neopatrnosti a zvědavosti zklamal své fanoušky. Rozhodl se proto veřejně se omluvit. "Omlouvám se všem fanouškům Ospreys a týmu, za to, že jsem chyběl v zápase kvůli kousnutí." Napsal krátce po zápase na svůj twitter. Baldwin by měl být vlastně rád, že zranění nebylo vážnější. Snad si z celé patálie vezme ponaučení a bude příště opatrnější.

Autor: veh

Diskuze