Dívka spadla z lanovky - 1
Zdroj: YouTube.com
Chvíle hrůzy

DĚSIVÉ VIDEO: Dívka v zábavním parku sklouzla z atrakce a visela 25 metrů nad zemí! Co následovalo?

14letá dívka přežila hrůzu, kterou zažila v zábavním parku Six Flags v New Yorku. Lidé natočili, jak dívka sklouzla z gondoly a visí 25 metrů nad zemí. Šokovaná byla nejen ona, ale i svědkové a zaměstnanci.

Několik lidí se shromáždilo pod atrakcí ve snaze chytit ji předtím, než se dívka pustí. Nezbývalo jí nic jiného, než lidem věřit, a tak se nakonec skutečně pustila. Lidé ji chytili a zachránili jí tak život – na místo totiž nestačila dorazit kvalifikovaná pomoc.

Jeden z mužů dokonce vlezl na strom a podržel větve, aby se dívka mohla bezpečně pustit. Atrakce byla podle Sky News zastavena operátorem poté, co někdo nahlásil „jezdce v nouzi“. Očitý svědek Loren Lent dokázal zachytit celou věc na video, které následně nahrál na facebook.

Dívka byla následně ošetřena zdravotnickým personálem ještě v zábavním parku, poté ji sanitka odvezla do nemocnice v Glens Falls. Naštěstí je bez vážných zranění a snad bude brzy zcela v pořádku. Dle bezpečnostních kontrol byla ale atrakce v pořádku. Není tedy jasné, jak se dívce podařilo z atrakce takto nešťastně sklouznout.

Autor: niž

Diskuze