Rána jako z děla

VIDEO: Dívce explodovalo prso během zákroku přímo tatérovi do obličeje!

Dívka se silikonovým poprsím si chtěla nechat jedno z nich potetovat. To ale netušila, že tím o svojí umělou chloubu přijde. Nečekaná rána vyleká i vás!

Tetování je oblíbenou ozdobou těla milionů lidí. Stejně tak umělá ňadra jsou stále v kurzu a dveře klinik plastické chirurgie se netrhnou. Touha po větším poprsí je už spoustu let problémem kdejaké ženy.

Dívka ve videu už si tento sen splnila. Obrovská dmoucí silikonová ňadra nejdou absolutně přehlédnout. Nejspíš si ve zkrášlování svého těla velmi libuje, protože se rozhodla své silikony vylepšit a tetování. Ve videu je vidět, kde všude dívka malůvky už má, každopádně nechat si potetovat z profilu silikonové ňadro, nebyl úplně šťastný nápad.

Internetem koluje video, ve kterém se tatér pečlivě sosutředí na svoji práci. To totiž ještě neměl tušení, co se za pár okamžiků přihodí. Když vydržíte to několikavteřinové napětí, uvidíte, jak dívce vybouchlo ňadro přímo tatérovi do obličeje! Vyfouklý silikon pak působil vedle druhého dmoucího ňadra opravdu nesouměrně. Myslíte si, že je to prank, nebo se to opravdu mohlo stát? Podívejte se sami!

Autor: bin

Diskuze