Maria Emilse Muñoz Peña
Zdroj: YouTube.com
Těhotenství plné nejistot

NOČNÍ MŮRA: Myslela si, že ztrácí zrak kvůli těhotenství! Lékaři jí řekli krutou pravdu

Nastávající matka měla za to, že ztratila zrak jako „vedlejší účinek“ těhotenství. Když ji však lékaři sdělili, o co se vlastně jedná, pro ženu a její nenarozené dítko nastal doslova zápas na život a na smrt.

Období těhotenství může být velmi nevyzpytatelné a nepředvídatelné. Každá žena má jiný průběh. Některá zažívá na těle i psychice veliké změny a výkyvy, jiná je tolik nepociťuje. Je to vskutku velice individuální záležitost, na kterou ženu předem nic nepřipraví. Když vás ale potká vážná zdravotní komplikace, situace se může stát smrtelnou! A přesně to potkalo i tuto budoucí matku. Maria Emilse Muñoz Pena bohužel nebyla tou šťastnou - tou, která bude mít bezproblémové těhotenství.

Naopak, ji čekal přímo děsivý šok! Maria zpočátku prožívala běžné těhotenství, jenže pak začala pomalu přicházet o zrak. Žena si domněle myslela, že je to jen jakýsi vedlejší účinek gravidity. No, to by tedy byl skutečně bizarní fyzický výkyv! Kéž by to byl opravdu důsledek těhotenství. Jenže nebyl. Maria se svěřila s tímto problémem do rukou lékařů a ti ji oznámili zprávu, kterou nechce slyšet nikdo. Pravda byla taková, že nastávající maminka měla nádor na mozku. A jak se tumor tlačil dopředu k očím a rostl, vzal tak Marii schopnost vidět.

Nejhorší však nebyla ztráta zraku, což bylo „jen“ vedlejším důsledkem nádoru, ale fakt, že Maria nyní stála na hraně života a smrti. Zvlášť pro těhotnou ženu je takový zdravotní stav o to horší a operace tedy komplikovanější. Žena se ale oddala péči lékařů a v naději na uzdravení sebe a současně záchranu dítěte se nechala operovat. Přežila. A stejně tak i její krásný chlapeček! Maria i lékaři teď sdílí její neuvěřitelný příběh s děsivým průběhem, ale se šťastným koncem!

ČTĚTE TAKÉ:

Chraňte své srdce: Tyto potraviny pomáhají předcházet infarktu!

Autor: Mark

Diskuze