Šestý smysl
Zdroj: oficiální zdroj
Máte ho také?

SKUTEČNÝ OBJEV: Šestý smysl existuje! Vědci pro něj už mají název

Pamatujete si na filmový trhák Šestý smysl s Brucem Willisem? Bruce zkoumal pacienta, který měl zvláštní dar vidět mrtvé. Teď však vědci objevili skutečný šestý smysl, který by si ani ve filmu nevymysleli...

Tak děsivou schopnost jako ve filmu tito pacienti naštěstí nemají. Místo toho jsou ale schopni uvědomovat si vlastní tělo! Novým, šestým smyslem, který vědci objevili, je totiž tzv. "intuitivní gen".

U dvou chlapců byl nalezen šestý smysl. Oba si perfektně uvědomují své tělo. Kromě základních smyslů zraku, sluchu, hmatu, chuti a čichu se tak mohou mnohem lépe pohybovat v prostoru. Představte si, jaké by to bylo, chodit se zavázanýma očima a nikdy nespadnout. Zmiňovaní chlapci si, oproti normálním smrtelníkům s pouhými pěti smysly, neustále uvědomují polohu svých rukou a nohou. Intenzivněji vnímají pocity jako bolest, svědění nebo teploty, a tak je pro ně pohybování mnohem jednodušší.

Doktoři se domnívají, že tato studie bude velkým průlomem v moderní medicíně. Neurolog doktor Bonnemann říká: ,,Porozumění tomuto smyslu může poskytnout klíč k řadě neurotických poruch.“. Svítá tedy naděje, že bychom se jednoho dne mohli dočkat léku na tak vážné onemocnění, jako je epilepsie, roztroušená skleróza nebo Parkinsonova nemoc. Tak to jsou určitě velmi dobré zprávy!

Autor: Beat

Diskuze