Baba Vanga
Zdroj: Profimedia
Má pravdu? To se brzy uvidí!

DĚSIVÉ PROROCTVÍ pro rok 2019 je tu. Baba Vanga varuje: Lidstvo čekají velké problémy!

Rok 2019 začal, a tak je načase připomenout si, co se podle populární bulharské věštkyně Baby Vangy má stát. A jako každý rok, nejde o nic pěkného!

Nový rok, nový začátek, nový start. Říkejte si tomu, jak chcete... Jisté však je, že podle tvrzení Baby Vangy se ani v letošním roce svět nevyhne katastrofám, které mohou mít dopad dokonce i na budoucí generace.

Baba Vanga ještě za svého života prohlásila, že v roce 2019 spadne na území Ruska obří meteorit. Ten může mít katastrofální důsledky, které si lidstvo ani nechce představit.

Dále společně s Brexitem začne v Evropě hospodářská krize. Období prosperity má rapidně klesnout a lidem na tomto kontinentu mají začít horší časy.

Prezident USA Donald Trump má vážně onemocnět. V důsledku toho bude mít podle Vangy nepříjemné problémy se sluchem. Navíc se jeho rodina má neznámo jak připlést k dopravní nehodě.

Podle bulharské věstkyně má letos dojít i na Putina. Ten by si měl dávat pozor, kdo na něj dává pozor. Z jakého důvodu? Jeden z členů jeho ochranky se na něj prý pokusí možná spáchat atentát.

Tak co, čemu věříte a co je podle vás holý nesmysl?

Autor: bin

Diskuze