Výměna manželek - ilustrační foto
Zdroj: TV Nova/ Profimedia
DIvoké rozuzlení

Děsivé informace po Výměně: ´Martina utekla a žije s dětmi v přívěsu bez záchodu´

Středeční Výměna manželek, v níž se řešil nefunkční vztah Martina a Tomáše, má smutný konec. Divoký vztah mladé dvojice nevydržel a Martina neměla kam jít.

15 fotek
Paní Martina (27) má s Tomášem (24) dvě děti. Rodinu ovládá naprostý chaos a bohužel i velké násilí. Rány pěstí, hádky a dokonce útoky nožem tu nejsou nic neobvyklého. "Já jsem po tobě nechtěla hodit kudlou, popravdě jsem ti ji chtěla zabodnout do nohy," nechá se během rozhovoru s Tomášem slyšet Martina.

Do Výměny manželek šla Martina právě kvůli tomu, aby si její manžel uvědomil, co všechno dělá, a aby se urovnaly jejich velmi napjaté vztahy. A povedlo se, už je klid. Martina i s dětmi v dubnu od Tomáše odešla.

Podle sousedů bydlí i s dětmi v karavanu u Plzně. Do přívěsu za auto se Martina, která vyrostla v dětském domově, údajně přestěhovala, přestože tam nemá k dispozici ani vodu, ani toaletu. Také na ni přišla na popud lidí sociálka. "Pokud se matka takto rozhodla žít tak to není v žádném případě trestné," uvedly prý úřady.

Ani Tomáš už nežije v bytě, kde probíhalo natáčení. Odstěhoval se do Východních Čech. Ireně, tedy manželky ze spokojeného páru ze středeční Výměny, to sdělila maminka Tomáše. On i Martina mají už delší dobu mobilní telefony nedostupné.

Včerejší Výměnu manželek můžete shlédnout na portálu Nova Plus.

Rozhovor můžete celý shlédnout v sobotu dopoledne od 11.00 v pořadu Volejte Novu! Také tam uvidíte premiérové záběry z nebezpečné bouračky v seriálu televize Modrava, exkluzivní rozhovor s herečkou Hanou Vagnerovou, vyzpovídáme pro vás hvězdy televize Nova, jak jsou nam tom se znalostmi o vítězném 8. květnu. Na závěr vás čeká duel s nečekaně plačtivým rozuzlením. Co ukáží Renata Czadernová a Petr Suchoň?

Autor: pul

Diskuze