Avicii - 12
Zdroj: facebook
Tušil, co se stane?

Děsivá slova před smrtí: DJ Avicii ( †28) celou dobu věděl, že zemře!

Minulý týden šokovala hudební svět zpráva o úmrtí mladého a úspěšného DJe Aviciiho. Jak to ale vypadá, on by ze zprávy o své smrti až tak překvapený nebyl. Dokonce ji předvídal!

10 fotek
Švédský DJ Avicii, vlastním jménem Tim Bergling, zemřel v pouhých 28 letech. Zpráva se světem rozšířila poté, co bylo jeho tělo nalezeno v Muskatu v Ománu. DJ, který spolupracoval s největšími světovými hvězdami, měl už několik let vážné zdravotní problémy zapříčiněné nadměrnou konzumací alkoholu.

Kvůli pití trpěl DJ od svých 21 let zánětem slinivky břišní. O několik let později mu lékaři dokonce museli odstranit žlučník a slepé střevo. Svůj vážný zdravotní stav si tak dobře začal uvědomovat a podle informací z médií se snažil svoji pracovní aktivitu omezit. Jenže jeho manažeři ho údajně stále pobízeli k tomu, aby dále vystupoval. On jim na to řekl, že jestli bude takhle dál pokračovat, brzy zemře...

Poslední dobou se Avicii opravdu kvůli zdraví pohyboval převážně ve studiu a přestal jezdit na akce. Bohužel ani to však nezabránilo tomu, aby se jeho slova naplnila. Příčina smrti zatím není známá. Rodina slavného DJe vyjádřila svůj hluboký zármutek a poděkovala fanouškům a všem lidem o respektování jejich soukromí v těchto těžkých chvílích.
 

Autor: bin

Diskuze