Baba Vanga - 4
Zdroj: Twitter
Věštby jsou věčné

Děsivá proroctví Baby Vangy se stále naplňují: Co se má stát v roce 2018 a dále? To je síla!

Můžete zpochybňovat slova proroků a jejich věštby. Ale pokud se jich stále víc ukazuje být pravdivými, jde z toho mráz po zádech. Ovšem to, co nás má čekat v budoucnu podle Baby Vangy, není vždy jen negativní. Budete překvapeni!

Baba Vanga byla bulharská věštkyně, která se narodila jako obyčejné dítě. Své schopnosti údajně získala během jedné bouře, kdy si poranila oči. Věnovala se hodně i bylinkářství a léčení, ale legendární jsou především některé její veštby. Zemřela sice už v roce 1996, ale zanechala za sebou řadu nezodpovězených otázek, které děsí lidi dodnes. Varovala například před teroristickým útokem 11. září 2001, předpověděla smrt princezny Diany nebo černobylskou katastrofu.

A co se má podle Baby Vangy stát v budoucnu? Podívejte se na některé její věštby!

Vliv Číny
Podle prorokyně se Čína stane světovou mocností v roce 2018. Pravděpodobně se ale Baba Vanga spletla o pár let, protože Čína již je ekonomickou a vojenskou mocností.

Zlatý věk
Bude vytvořen nový zdroj energie a globální hlad bude od roku 2025 do roku 2028 vymýcen. Vypustí se vesmírná loď na Venuši.

Tání ledovců a muslimové
Od roku 2033 do roku 2045 se polární ledovce roztaví, což povede k nárůstu hladiny oceánu. Mezitím muslimové budou vládnou Evropě a světová ekonomika bude prosperovat.

Klonování bude léčit většinu onemocnění
Vzestup klonování umožňí lékařům léčit jakoukoli nemoc, protože tělo bude prostě a jednoduše nahrazeno.

A jaké jsou další předpovědi? USA také zahájí útok na muslimský Řím. Od roku 2072 do roku 2086 se beztřídní komunistické společnosti bude dařit ruku v ruce s nově obnovenou přírodou. Lidstvo také čeká cestování v čase, ale to až kolem let 2262. 

Anketa

Věříte věštbám Baby Vangy?

Hlasovalo 9847 lidí.

VÁŠ PŘÍBĚH: Tajemné síly mě ochránily před autonehodou
Proč má smysl věřit na pohádky, anděly a záhady

Autor: niž

Diskuze