Tina - 1
Zdroj: oficiální zdroj
Smutná zpráva

Děsivá diagnóza: Moderátorka Hlasu a SuperStar Tina trpí nevyléčitelnou nemocí!

Slovenská zpěvačka a moderátorka 2. ročníku Česko Slovenské SuperStar nebo Hlasu Česko Slovenska, Tina (34), přiznala, že trpí vážnou nevyléčitelnou nemocí. Prozradila, jakou děsivou diagnózu jí lékaři vlastně sdělili.

9 fotek
Moderátorka a zpěvačka Tina, vlastním jménem Martina Csillaghová, své zdravotní problémy dlouho tajila. Nyní se rozhodla prozradit, jakou děsivou diagnózu jí lékaři vlastně sdělili. Trpí nevyléčitelnou nemocí - roztroušenou sklerózou.

K velkému přiznání se rozhodla skrze sociální síť. Chce tak varovat další lidi před chybami, které ona sama udělala.„Před několika lety jsem zažila totální fyzický kolaps, tlak mi vyskočil, teplota prudce klesla, polovina těla zůstala bez ohlasu, odvezla mě záchranka na ARO a tam mi na základě nálezů diagnostikovali sklerózu multiplex (jiný název pro roztroušenou sklerózu),“ popsala zpěvačka s maďarskými kořeny.

„Nikomu nedoporučuji, aby šel mou cestou. Když budete rebelovat a odmítat léčbu bez toho, abyste věděli proč, mnohem víc si tím můžete uškodit. Protože nevědomost zabíjí. " přiznala Tina, která se snaží nebrat svůj osud tragicky a užívat si život a okamžiků, jak jen to jde.

Autor: mk

Diskuze