To je celkem fešák

Depresemi zničená Selena Gomez: Konečně je na obzoru nová láska? FOTO

Zatímco se Selena Gomez (26) stále utápí v depresích, její bývalá láska Jutin Bieber (24) si užívá se svou novomanželkou Hailey (22). A tak by možná zpěvačka měla zvážit nového ctitele, který se přiznal, že prahne po rande s ní. O koho jde?

7 fotek
Selena Gomez se v tom několik posledních let pěkně plácá. Lupénka, transplantace ledviny, deprese, tloustnutí... Je zkrátka vidět, že ani všechny prachy světa neznamenají všechno a štěstí si za ně člověk vážně nekoupí. Zatímco Justin si zlomené srdíčko velmi rychle vyléčil u modelky Hailey Baldwin, která se nedávno stala paní Bieberovou, Selena zůstala na ocet a dál upadala do depresí.

Pro zpěvačku a Disney hvězdu asi existuje jediné řešení, jak se dostat z toho pekla, ve kterém žije. A tím je nová láska! Jenže kdo by tak měl zájem a měl jí rád takovou, jaká skutečně je? No, někdo by tu byl. A ten někdo je mladý americký herec Noah Centineo (22).

Noah se totiž svěřil s nečekanými sympatiemi k Seleně Gomez. „Určitě bych si s ní rád popovídal a byl bych nadšený, kdyby se mnou šla na rande. Mohli bychom jít třeba na jógu nebo na procházku do nějakého parku,“ řekl herec pro web etoonline. Teď to tedy asi záleží jen na Seleně, jak na tuhle nepřímou nabídku zareaguje. Je čas chytit příležitost za pačesy!

TEST: Trpíš depresí?
Víc než blbá nálada? 9 příznaků, že tě TRÁPÍ DEPRESE


 

Autor: bin

Diskuze