Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
Zdroj: Profimedia
Spekulace se naplnily

DEFINITIVNÍ ROZCHOD: Lucie Vondráčková 7 let po svatbě končí s Plekancem! Oba se k tomu vyjádřili

Zpěvačka Lucie Vondráčková (38) a hokejista Tomáš Plekanec (35) se rozcházejí! To, o čem se dlouho mluvilo, se s konečnou platností naplnilo.

6 fotek
Takřka několik let se mluvilo o tom, že Lucie Vondráčková s manželem Tomášem Plekancem mají manželskou krizi a možná půjdou od sebe. I přesto ale ukazovali, že pravda je jiná a společně dál žili jako rodina v Kanadě. K otázce krize se nevyjadřovali, a tak veřejnost vlastně nevěděla, jak to mezi nimi skutečně je. Teď už je to ale jasné!

„Já s Lucií bychom vám chtěli oznámit, že po vzájemné domluvě jsme došli k závěru, že v našem vztahu již dále nebudeme pokračovat,“ napsal hokejový útočník na Facebooku své fanpage. Definitivní konec tak pár oznámil sedm let po svatbě, která se tehdy konala v kapli Sv. Kláry v pražské Troji.

„Budeme se snažit zůstat těmi nejlepšími rodiči pro naše dva syny Matyáše a Adama,“ vyjádřil se Plekanec k otázce rodičovství. Pár spolu vychovává dva syny - Matyáše (6) a Adama (3), a tak bude ještě zajímavé sledovat, jak to vymyslí s péčí o ně, když hokejista s největší pravděpodobností zůstane v Kanadě a Lucie se bude chtít kvůli kariéře a rodině přestěhovat zpátky do Čech. Sama konec vztahu komentovala na svém Instagramu překvapivě dojemným citátem. „Láska se ptá přátelství: Proč jsi na světě, když existuji já? Protože ty pácháš bolesti a rány, ale já je hojím,“ napsala zpěvačka k fotce z jejich svatby.
 

Autor: bin

Diskuze