Osamělý stařec - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Chytne vás u srdce

Osamělý stařík svým vánočním inzerátem dojal tisíce lidí! Podívejte se, co v něm napsal

Vánoce jsou svátkem klidu, míru a také rodiny a každý by měl cítit sounáležitost. Každý řeší dárky, úklid a vaření. tento osamělý dědeček měl však jiné starosti a rozhodl se je řešit.

Dědeček už nikoho nemá a nechtěl trávit Vánoce o samotě. Proto se rozhodl napsat inzerát. Milou a skromnou prosbu vylepil na dveře supermarketu a doufal, že si ho někdo všimne a hlavně odpoví a vánoční svátky bude moct strávit s rodinou.

„Najde osamělý důchodce a vdovec místo o Vánocích v úzké společnosti?“ psalo se na malém linkovaném papírku. Brzy si jej všimla dívka z Berlína, Lisa, která inzerát ihned vyfotila a sdílela na sociálních sítích. Napadlo ji, že tímto způsobem jej uvidí mnohem více lidí a prosbu vyslyší ta správná osoba.

Během pár hodin příspěvek získal sedm tisíc sdílení a dívka obdržela reakce od třiceti dojatých lidí, kteří se rozhodli si dědečka vzít k sobě domů. Lisa poté radostně oznámila pánovi, s jak velkým úspěchem se inzerát potkal. Reakce byla dojemná a hlavně radostná. Naštěstí už má teď vybranou rodinu, ke které přijde o vánočním svátku 25. prosince.

Autor: pet

Diskuze