Karel Gott Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Ta se nezdá!

Dechberoucí tajemství Ivany Gottové je venku: Karel vůbec netušil, co doma má!

O Ivaně Gottové (42) se většinou píše ve spojení s jejím slavným mužem, Božským Karlem Gottem (78). Teď ale mnohé šokovalo, co Slavíkova manželka celé roky skrývala.

7 fotek
Karel Gott je kromě svého typicky sametového hlasu známý i v jiné oblasti umění. Zpěvák, jak je známo, je též malířem. Své kresby dává převážně přátelům a rodině, nebo je má sám někde vystavené. Věděli jste ale, že v rodině není sám, kdo má tento talent? Ivana to také umí!

Manželka Ivana žije spíše ve stínu svého slavného manžela, s čímž ostatně musela od začátku počítat. Svému choti je stále po boku a stará se o něj v časech špatných i lepších. Málokdo tak řeší a ví, jaké má bývalá moderátorka koníčky a čemu se ráda kromě rodiny věnuje.

Když se Slavík tehdy léčil s rakovinou mízních uzlin, začala Ivana malovat. „Tak dlouho jsem Karlovy štětce čistila, až jsem si jednou v noci po návratu z nemocnice za plátno také sedla. Malování mi psychicky pomáhalo náročné chvíle manželovy léčby zvládnout,“ prozradila podle Blesku Ivana, jak začala její malířská vášeň. Karel si poté všiml, že jeho žena má skutečný talent, a tak jí vyjádřil největší poklonu, jakou mohl. Ivana se jako malířka vyřádila na zadní straně obalu jeho nové desky Ta pravá, kde zvěčnila Slavíkovu tvář.

„Když jsem v posledních třech letech navštěvovala Gottovy v jejich domě, občas jsme zavedli řeč i na Karlovo malování. Ten se několikrát zmínil o tom, že jeho žena ráda maluje, a občas mi ukázal i její obrazy,“ prozradila detaily celé myšlenky ředitelka Supraphonu Iva Milerová. No, vypadá to, že Felix Slováček (75) není jediný, kdo má doma nadanou ženu. Lucie Gelemová (34) je v této sféře také velmi aktivní a úspěšná. Třeba ji tak bude Ivanka následovat...

Autor: bin

Diskuze