Holčička zpívá Céline Dion
Zdroj: YouTube.com
Slzy dojetí

DECHBEROUCÍ: Stoupla si na pódium a začala zpívat známou píseň od Céline Dion. Ve vteřině sál oněměl!

Člověk by si myslel, že už ho v dnešní době plné talentových a hudebních soutěží nic nepřekvapí. Tahle 14letá dívka z Ukrajiny ale svojí interpretací písně My Heart Will Go On od Céline Dion odrovná naprosto každého!

Pamatujete na talentovou soutěž Hlas Československa? Hudební soutěž byla jedinečná tím, že se talenti vybírali skutečně na základě jejich hlasu - respektive toho, jak zpívají. Soutěž tak dávala možnost uplatnění i pro lidi, kteří nejsou na první pohled pro kamery třeba tolik atraktivní. Týhle holčičce ovšem nic nechybí!

14letá kráska postoupila až do fáze soutěže, ve které dochází k vyřazování v tzv. ringu. to znamená, že s dalšími dvěma soutěžícími zpívá jednu a tu samou píseň, každý z nich pouze nějakou její část. Tato trojice "schytala" opravdu tvrdý oříšek. Dívka soupěřila ještě s další dívkou a chlapcem. Na jejich vystoupení padla notoricky známá píseň z filmového Titanicu, My Heart Will Go On, kterou naprosto nepřekonatelně interpretovala kanadská zpěvačka Céline Dion (48).

Nebo že by konkurenci přeci jen měla? Dívka, která píseň v soutěži odstartovala, je důlazem toho, že na věku opravdu nezáleží! Když se sálem rozlehly první tóny jejího zpěvu, všichni úžasem oněměli! Lidé se ale shodují na tom, že i chlapec podal velmi obdivuhodný výkon. Stejně tak Markéta Procházková v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, sklidila od poroty samou chválu. Porota totiž prakticky jednoznačně řekla, že je Markéty verze lepší, než populární originál kanadské zpěvačky. Tak co, od koho se vám známý hit líbí nejvíce?

Autor: bin

Diskuze