Palo Habera
Zdroj: isifa.com
Palo Habera
Katovi se rozpadá rodina

Dcera Paľo Habery rozprodává majetek. Víme, co za tím je!

Témata / Paľo Habera

Dcera obávaného porotce talentových soutěží Paľo Habery (50) Zuzana nedávno potvrdila rozvod s manželem Lukášem Kuzmiakem. Ukončení vztahu nabírá na obrátkách, chtějí se totiž urychleně zbavit společného domu!

Cenu dvougeneračního šestipokojového domu v klidné ulici v Bratislavě stanovili na 369 tisíc Eur, tedy zhruba 9,4 milionu korun. Manželé, kteří spolu byli čtyři roky, ho spolu s téměř tříletým Mathiasem obývali necelé dva roky. „Dům má bezpečnostní systém napojený na mobil, elektrické venkovní žaluzie, automatický zavlažovací systém s dešťovým senzorem,“ zní část inzerátu, který svědčí o promyšleném projektu stavby.

Habera

Chtějí  ho prodat co nejrychleji, proto tak nízká cena. "Nabízí ho dokonce i s nábytkem,“ napsal webový portál Pluska.sk podle informací z okolí manželů. Toto tvrzení potvrzuje i věta uveřejněná u inzerátu: „Možnost dohody při vážném a seriózním zájmu."

Samotný Habera se k dceřiným rodinným problémům nevyjadřuje, sám má totiž ve svém mládí také rozvodovou zkušenost - právě se Zuzaninou maminkou.

 

Autor: v

Diskuze