Petra Černocká
Zdroj: Kloboukfilm.cz
Děsivé tajemství

Dcera filmové Saxany Petry Černocké tajila vážnou nemoc! Dlouho jí nic neřekla

Už na první pohled je to veselá ženská po své známé mamince, i ona si ale v životě prožila mnohé. Řeč je o dceři zpěvačky a herečky Petry Černocké (68). Bára Vaculíková (38) si před lety prošla vážnou nemocí, která i dnes děsí mnoho rodičů náctiletých dívek.

5 fotek
Dcera Petry Černocké, zpěvačka Bára Vaculíková už dříve přiznala, že její mládí bylo velmi bouřlivé. Kvůli tomu ji také filmová Saxana přiměla opustit rodné hnízdo už v osmnácti letech. V té době si ale Bára procházela něčím, s čím se potýká řada dívek v jejím věku. S bulimií!

„Jeden můj přítel mi říkal – mlha houstne a Baruna nám tloustne! Asi to myslel ve vtipu, ale pamatuju si to dvacet let...,“ svěřila se podle informací deníku Blesk v životopisném televizním dokumentu, co odstartovalo její psychické problémy, které vyústily v poruchu příjmu potravy.

Další roky pak žila v domnění, že za každou cenu potřebuje shodit pět kilo. „A když jsem něco snědla, tak jsem si říkala: Tohle je moc, jdu to vyzvracet! Už to bylo hodně obsedantní. Jedeš jako program, nechceš přibrat...,“ popsala své tehdejší pocity Bára.

Na rozdíl od jiných dívek ale měla to štěstí, že včas prozřela. A to díky své spolubydlící, se kterou žila během svého pobytu v Austrálii. Ta řešila váhu stejně jako ona a zásluhou toho jí došlo, že se musí srovnat a z bludného kruhu hubnutí dostat ven. Matce Petře se pak s tím svěřila až zpětně po deseti letech, kdy už si byla naprosto jistá, že má situaci pod kontrolou.

Autor: bin

Diskuze