Není se co divit

Dcera Anička Slováčková o nehodě Dády Patrasové: Nemám na to žaludek!

Ve středu odpoledne bourala na pražských Vinohradech herečka Dáda Patrasová. Hvězda dětských srdcí měla řídit pod vlivem alkoholu, což sama popřela. Celá aféra se dotkla i její dcery Aničky Slováčkové (23), která vydala stručné, přesto všeříkající prohlášení na Instagramu.

7 fotek
Celé Česko ochromila ve středu v podvečerních hodinách zpráva o dopravní nehodě herečky a zpěvačky Dády Patrasové. Při nehodě naštěstí nedošlo k žádnému zranění, ovšem i tak je to opravdu velký průšvih.

„Opakovanou dechovou zkouškou bylo u řidiče jednoho z vozů naměřeno přibližně 2,5 promile alkoholu,“ řekl eXtra.cz mluvčí Policie ČR Tomáš Hulan. Informaci o tom, že Dáda před jízdou skutečně pila, potvrdil jmenovanému serveru i její manžel Felix Slováček (75). „Vím o nehodě. Ano, nadýchala,“ přiznal saxofonista.

Pro televizi Nova ale herečka popřela, že by pila. „Já jsem žádný alkohol nepila,“ tvrdí Dáda, která prý byla po nehodě značně otřesená. Od té chvíle se na českých diskuzích a sociálních sítích neřeší takřka nic jiného, což se nejspíš příčí Dádině dceři, herečce Aničce Slováčkové. Ta se rozhodla celému „humbuku“ vyhnout a odříznout se od virtuálního světa, dokud celé nepříjemnost nepomine. „Vypínám do konce roku sociální sítě. Nemám na to žaludek. Kéž je vám všem dobře. Dobrou noc,“ napsala Anička, která tím jasně dala najevo, že se k celé věci neplánuje dále vyjadřovat. Samotná Dáda na po nehodě akorát na Instagram přidala fotku, na které je se svým italským partnerem Vitem. K událostem předchozích hodin ale nenapsala ani čárku.

Podle extra.cz přišla herečka o řidičský průkaz a nehoda se možná bude vyšetřovat jako trestný čin, z důvodu velkého množství vypitého alkoholu před jízdou. V takovém případě by pak Patrasové hrozilo i vězení.
 

Autor: bin

Diskuze