David Bisek a Marek Donát
Zdroj: YouTube.com
Dave & Dony

David Bisek z Hlasu už není ,úplně sám`! Dal se dohromady s modelem a tohle je jejich nový videoklip

Finalista Hlasu Česko Slovenska David Bisek dal po více jak roční pauze o sobě vědět. Začal makat na své kariéře a prvním albu. Na pomoc si vzal s sebou kamaráda, modela Marka Donáta alias Donyho. Jak to dopadlo?

Mladý zpěvák zveřejnil na svém Instagramu a YouTube kanálu krátkou ukázku z klipu k písni „Energie“, kterou vytvořil se svým kamarádem Markem Donátem alias Donym, který je nováčkem v českém showbyznysu.

„Začali jsme pracovat s mým kámošem na hudbě jako dvojka a moc si to pochvaluji. Vlastně to byla náhoda. Jednou jsme takhle šli a Marek mi začal rapovat nějaký text a mně se to líbilo. Řekli jsme si, proč to nezkusit společně. Poslal jsem mu hudbu a on na to udělal text a už to jelo samo od sebe,“ popisuje David.

Nejvíce však vždy záleží na realizačním týmu, a ten se podle Davida povedl. Spolupracuje s producentem Heronem, který je známý svou spoluprací s Rytmusem.

„Momentálně máme s Donym první singl Energie a další tři rozpracované k finální podobě. Plánujeme album a další klipy. Co mě hrozně baví, je, že jsem se konečně podílel textem. Dřív to tak nebylo. Někdo mi ho napsal a bylo hotovo,“ dodal Bisek.

Autor: niž

Diskuze