David Beckham - 1
Zdroj: facebook.com
Každý to vidí jinak

David Beckham zveřejnil FOTO se svou dcerou: Nechutné! píší mu lidé

29. 11. 2018

David Beckham (43) pobouřil uživatele na sociální síti na první pohled nevinnou fotografií se svou dcerkou Harper. "Nechutné," komentovali.

5 fotek
Otec David Beckham a jeho dcerka Harper jeli na výlet do National History Museum's ice rink a také se chystali na bruslení. Fotbalista na svou sociální síť uveřejnil fotografii se sedmiletou dcerou a napsal: "Vánoce přicházejí. Pojďme bruslit." Na snímku dává David své dceři polibek na ústa.

Tehdy ještě netušil, že spustí vlnu odporu. Lidé se do něj pustili s tím, že není v pořádku, aby otec takto líbal svou dceru. Podle některých je to "nechutné a nevhodné". Jeden komentující podle Standard napsal: "Je to tvoje dcera ... tak proč ji líbáš na rty?" Další se zase vyjádřil: "Je fakt divné, když dá otec své dceři polibek na rty." A komentářů bylo ještě mnohem víc.

Fanoušci slavného fotbalisty se za něj však rychle postavili. "Je rozdíl mezi líbáním a polibkem. Toto je pusa mezi otcem a dcerou, není na tom nic špatného." David na svou obranu řekl, že chce svým dětem ukázat lásku. Victoria byla nedávno také kritizována za podobnou fotografii, kde dává své dceři pusu na ústa.

Autor: mk

Diskuze