Dara Rolins
Zdroj: Instagram/Profimedia
To je materiál

Daře Rolins uniklo z mobilu opravdu žhavé FOTO z Bali! Na dovolené je dovoleno vše

Zpěvačka Dara Rolins (45) je známá tím, že se nebojí ukazovat své dokonalé křivky. V současné době si s rodinou a přáteli užívá na dovolené na Bali a je vidět, že se dokáže pořádně odvázat.

10 fotek
Že je zub času nemilosrdný? Vypadá to, že zpěvačka Dara Rolins to má opravdu jinak a naprosto vyvracuje tvrzení o tom, že stárnutí se zastavit nedá. Věk je v jejím případě opravdu jen číslo, což dokazuje nejen svým mladistvým duchem, ale hlavně sexy tělem.

Zpěvačka se netají tím, že svou dokonalou postavu má poctivě vydřenou pravidelným cvičením a přísným jídelníčkem. V tomto případě rozhodně nic není zadarmo. Když si k tomu navíc přimyslíte její dokonalá silikonová prsa, je rapperovi Rytmusovi (41) sakra co závidět! Takovou ženu, které bude za 5 let půl století, doma vážně jen tak někdo nemá.

V současné době si Dara s dcerou Laurou a Rytmusem užívají už tradičně několikatýdenní dovolenou na indonéském Bali. Díky podnebí tam na rozdíl od Evropy nikdo neví, co to je skutečná zima, a tak se tam zpěvačka pohybuje především v plavkách. Fotka, kterou ze svého mobilu dala na Instagram, je tak sexy, že místní domorodé ženy patrně musí okřikovat své muže, aby na Daru pořád tak necivěli. Podívejte se na foto v galerii!
 

Autor: bin

Diskuze