Dara Rolins
Zdroj: Instagram
Upřímnou soustrast

BOLESTNÉ FOTO: Dara Rolins zveřejnila fotku zdrcené dcery Laury! Tohle nikdy nepřebolí

Smrt manažerky Evy Skallové (36) zasáhla nejen samotnou zpěvačku, ale i její dceru. Ta je s malou Charlottkou, dcerou Evy, jako sestra, už i proto, že vedle sebe spolu vyrůstaly a trávily tak spolu spoustu času.

6 fotek
Své pocity a hluboké zarmoucení Dara vyjádřila na sociálních sítích, například na Instagramu zveřejnila s Evou společnou fotografii, kde si podle speciální aplikace ozvláštnily obličeje. Avšak komentář je moc smutný – jak jí Eva moc chybí a že je už s jejím tatínkem, který ji  zbožnoval, nahoře, a piijí spolu víno. Další fotografie zachycuje její smutnou dceru, která se dívá do kaluže. „Loli, na co myslíš? Na Charlottku. Takto jsem ji našla za stájemi...,“ napsala k fotografii zarmoucená Dara.

Krutou diagnózu rakoviny si Eva vyslechla v listopadu loňského roku a Dara se ji snažila celou tu dobu neustále podporovat, být jí na blízku, a věřila, že její silná kamarádka vážnou nemoc porazí. Zdálo se, že i v poslední době se její stav lepší a ani Eva si nechtěla připustit, že by boj s rakovinou prohrála.

A tak nic netušící Dara odletěla na dovolenou do Dubaje a dva dny poté se dozvěděla zdrcující zprávu. Od té doby se snažila být ve stálém spojením s partnerem Evy.

Dara je dnes pro rodinu Evy největší oporou, spolu s Laurou (8), která byla s nyní osamělou a smutnou dcerou Charlottou jako sestra. Vše už ale bohužel nebude jako dřív.

Rodině a pozůstalým přejeme hodně sil a upřímnou soustrast.

Autor: ham

Diskuze