Opravdu je tak špatný?

Dara Rolins vydala nový KLIP. Fanoušci nešetří kritikou: Dost velké zklamání! píší

Dara Rolins vydala videoklip k písni Kolotoč. Během několika hodin za singl i video sklidila mnoho kritiky. Fanoušci se nehezky vyjádřili na YouTube i Instagramu.

5 fotek
Dara Rolins vydala další videoklip. Tentokrát jde o singl Kolotoč. „Doufám, že se nám podařilo dostat do obrázků tu emoci, kterou vám chci zprostředkovat, prodat, poslat dál, respektive blíže k vám. Vím, že do toho každý z té ohromné crew před i za kamerou dal to nejlepší,“ napsala zpěvačka na svůj Instagram, kam přidala i krátkou ukázku z videa.

Mnoho fanoušků však klipem, který na sociálních sítích propagovala už nějakou dobu dopředu, nepotěšila. Na YouTube sklízí velkou kritiku. „Bohužel konečný výsledek působí jako kýčovitá reklama na Moshino,“ zní jeden z komentářů. „Hrozné. To se nenajde nikdo, kdo by pro ni napsal normální písničku?“ píše další. „Ani nevím, co si mám o tom myslet,“ píše zase jiný. Štiplavých komentářů nad těmi pozitivními rozhodně převažuje.

Lepší to není ani na Dařině instagramovém profilu. Zde už se sice najde víc lidí, kterým se song zalíbil. Avšak i zde je kritiky mnoho. „Obdivuji vás jako ženu, matku. Ale toto je slabá káva. Vše zachraňuje hezká tvář a sexy tělo,“ vyjádřila se do komentáře uživatelka sociální sítě Lenka. „Darinko, tvoje písničky mám moc ráda. Kolikrát si je pouštím cestou do práce a vždy mě pozitivně naladí, ale tato píseň a ten klip je absolutně mimo, bohužel. Dost velké zklamání. Ale reklama na značku Moschino super,“ píše na Instagramu další Dařina fanynka.

Pokud už se některým fanouškům písnička líbí, zdá se jim, jakoby vůbec neseděla k videoklipu. Ten se podle nich hodí spíše k rappové písni. Další se zase shodují na tom, že je Dara ve videu málo vidět.

Najdou se samozřejmě i tací, kterým se písnička líbí i klip líbí, a jsou se vším naprosto spokojeni. Ke které skupině lidí se přidáváte vy? Líbí se vám Kolotoč, nebo máte podobný názor, jako některý z výše zmíněných kritiků?

Anketa

Líbí se vám videoklip a píseň?

Hlasovalo 452 lidí.

Lenka Filipová: Jak vznikala písnička Zamilovaná...
Smutná neděle: Píseň, která zabíjela

Autor: mk

Diskuze