Dara Rolins v Californii
Zdroj: Instagram
Něco se chystá...

Dara Rolins volá divočinu a je při tom neuvěřitelně sexy: Vábí snad Bena?

Dara Rolins (46) už je nějaký ten pátek sama. S rapperem Rytmusem (42) žila dlouhých sedm let, ale ten je v současné době zaláskovaný do moderátorky Jasminy Alagič (29) a čeká s ní syna. Slovenská zpěvačka si možná řekla, že je čas si najít dalšího svalovce. Tentokrát se zvěčnila po boku Bena Cristovao (31). Co tihle dva spolu mají?

9 fotek
O soukromí Dary Rolins se toho moc neví. Ven pustí jen to, co ona sama chce. Nedávno zmátla snad všechny fanoušky, když na Instagram zveřejnila fotku, kde je podezřele blízko vedle čokoládového zpěváka Bena Cristovao.

Jejich příznivci už na sociálních sítích dávali najevo to, že by se jim nový pár líbil. Snímek byl focen ve slunné Californii. “A mimochodem tenhle chlapec vás zdraví,” napsala k němu Dara. Bohužel pro fanoušky jsou spolu Dara a Ben v zámoří zřejmě čistě pracovně. Podle všeho tam točí nový videoklip.

Californii si Dara velmi zamilovala. „Procházka po Venice Beach je v rámci návštěvy Los Angeles povinná. Je to už pět let, co jsme tady při poslední návštěvě točili obrázky ke klipu More. Moje srdcovka,” uvedla u dalších fotek. Kromě jiného na svém Instagramu ukázala i krátké video, které nazvala volání divočiny. Neskutečně jí to tam sekne a Ben tak jistě s Darou rád tráví čas. 

Oba jsou v Californii nadšení, proto o jednom není pochyb. Společný projekt těhle dvou bude určitě stát za to.

Autor: Han

Diskuze