Má to na háku

Dara Rolins už Rytmuse a Jasminu neřeší! Tady je důkaz

Zpěvačka a popová diva Dara Rolins (46) je neustále pod drobnohledem veřejnosti. Když Rytmus (42) s Jasminou Alagič (29) vytasí nějakou novinku, všichni netrpělivě čekají, jak zareaguje Dara. Ona ale už minulost neřeší a jak je vidět, soustředí se pouze na to, co je teď.

8 fotek
Poslední tři čtvrtiny roku daly soukromí Dary Rolins pěkně zabrat. Od březnového oznámení rozchodu s Rytmusem je každá její reakce sledovanější než kdy dříve. A to zvláště proto, že nedlouho nato se její bývalý dal dohromady s Jasminou Alagič, která v té době moderovala na Nově pěveckou soutěž SuperStar. Během několika měsíců s ní Rytmus stihl to, co s Darou neudělali za celých sedm let.

Žádost o ruku, dítě, a teď dokonce i domácí mazlíček v podobě psa. K tomu ještě navíc Rytmus pořídil pro sebe a svoji brzy tříčlennou rodinku luxusní hnízdečko lásky nedaleko Bratislavy. Byl to zkrátka fofr a dříve než se Dara stačila oklepat z jedné novinky svého ex, byla tu hned další. Zpěvačka se ale postupem času oklepala a žije si svůj ideální život.

Jako každý rok i letos tráví zimní čas na exotickém Bali, kde dlouhé týdny plavky nesundá. A proč by také jo! I přesto, že už zpěvačce není zrovna dvacet a vlastně ani třicet, stále se chlubí luxusní, vymakanou postavičkou, kterou, jak se říká, jí mohou mnohé dvacítky opravdu jen závidět. Dara, která je s dcerou a přáteli na Bali, tak začala svůj profil zahrnovat fotkami a jedna z nich je opravdu slast pro oko. Zvláště to mužské. Podívejte se v galerii, jaké svůdné zrcadlové selfie poslala pro své fanoušky.

Autor: bin

Diskuze