Dara Rolins - 1
Zdroj: Profimedia
Z kontejneru?

Dara Rolins to pořádně schytala: Terčem kritiky kvůli outfitu! FOTO

Dara Rolins (45) se během víkendu zúčastnila Dne otevřených dveří televize Markíza. Kvůli outfitu, který měla na sobě, se stala terčem kritiky.

4 fotky
Dara Rolins dorazila na Den otevřených dveří Markízy v pohodlném volném khaki outfitu. Lidé na internetu to ale moc neukousli a brzy se do zpěvačky pustila se slovy, která slabší povahu mohou zabolet.

Přece jen Dara běžně odehraje několik koncertů a na přesun je nejlepší právě pohodlné oblečení. Právě kvůli volbě outfitu se ale stala terčem kritiky. Mezi "šťourali" se naštěstí ale našly i věrí fanoušci, kteří Darře budou fandit, i kdyby měla na sobě pytel z brambor.

Na Dařinu osobu se ale sneslo opravdu hodně kritiky a to hlavně podobě skutečně nepříjemných komentářů, které se objevily pod fotografií na Instagramu televize Markíza. "Ježíš, ta je dogabaná. Odkud vytáhla ty gatě a pantofle, z kontejneru pro bezďáky? Otřesné, maškaráda, umělá od hlavy k patě. Člověk se nediví, že Rytmus dal přednost té druhé. Ta alespoň vypadá jako žena," vyjádřila se ostře komentující dáma.

"Dara, otřes, neumí se oblékat. Fuj, celé špatně jak vypadá," napsal další uživatel. Našli se však i pozitivní ohlasy, které ji bránily: "Dara si může dát na sebe i děravý pytel a na hlavu hnízdo. Vždy zůstane nejlepší a nejkrásnější dámou. Ona je nej TOP. Nikdo jí nesahá ani po paty."

Autor: mk

Diskuze